Önder BARUTCU

Web Geliştirme ve Danışmanlık

Yıllık Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri


Bankaların müşterilerine sunduğu özel avantajlardan biri kredi kartlarıdır. Bu şekilde üzerimizde nakit para taşımak zorunda olmadan rahatça alışveriş yapma imkanı bulur ve yüklü miktarda para taşımak zorunda kalmayız. Birçok üründe taksit imkanı ile kolay alım gücü sağlayan kartlar, kullanıcılarına farklı avantajlar sağlayarak bankalarla çalışma isteğinin artmasına katkı sağlar.

Günlük olarak pek çok alanda aktif olarak kullanabileceğimiz tüm kredi kartlarının en büyük sorunları yılsonu bankaların talep ettiği kart aidat bedeli olmaktadır. Birçok banka müşterilerinin istekleri doğrultusunda yıllık aidatı olmayan kredi kartı vererek müşterilerinin memnuniyetine yönelik çalışmaktadır.

Aidatsız Kart Kullanım Avantajları

Aidatsız kart birçok müşterinin banklardan talep ettikleri öncelikler arasında bulunmaktadır. Bu şekilde yılsonu aidat bedeli altında müşterilerinden para talep etmeyen bankaların kredi kartları oldukça fazla talep görmektedir.


Yasa değişiklikleri ile beraber eskiden taksit imkanı ve puan kazanma gibi birçok özellik bulunmayan aidatsız kartlarda şuan için bankaların özel olarak sunduğu taksit ve puan avantajları da yer almaktadır. Bu da aidatsız kredi kartını daha cazip hale getirmektedir. Birçok kampanyadan yararlanabileceğiniz gibi kredi kartınız ile rahatça işlem yapabilirsiniz. Daha fazla kampanyadan yarar sağlamak için kredi kartınız üzerinden otomatik ödeme talimatı, belirli ödeme sözü verebilir ve puan kazanabilirsiniz.

Kart Başvurusu İçin Yapmanız Gerekenler

Size hitap eden aidatsız kredi kartı çıkartmak için şartlarınıza uygun bankalara müracaat ederek çok kolay kredi kartı çıkarttırabilirsiniz. Bankaların genel şubelerinde bulunan müşteri temsilcilerine kredi kartı başvuru formu ve kimlik bilgileriniz ile müracaat ettiğinizde işlemleriniz kolayca yapılarak en kısa sürede kredi kartınız çıkartılacaktır. İstediğiniz şekilde kullanmak için genel bir şifre oluşturarak kredi kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Etiketler:

Yorum Yap