Önder BARUTCU

Web Geliştirme ve Danışmanlık

Evde Yapılacak İşler


Hepimizin hayalini kurduğu iş evde rahatça çalışıp para kazanabildiği bir iştir. İstediğimiz zaman çalışma saatlerini belirleyebildiğimiz, yoğun temposu olmayan kendimize, sevdiğimiz insanlara ve yaşamaya yeterli zaman ayırmamızı mümkün kılan mesleklerden beş tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

Evde Çevirmenlik İşi

Eğer gerekli yabancı dil bilgisine sahipseniz tercümanlık bürolarıyla anlaşarak ya da kişisel olarak çevirmenlik yapabilirsiniz. Dizilerin alt yazı çevirisini yapmak, kullanım kılavuzu çevirisi yapmak ya da internet sitesi içeriği için çevirmenlik yapmak gibi işlerden yeteneğinize uygun olanını seçip kazancınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Evde Grafik Tasarım İşi

Grafik tasarım bir fikri geliştirmek ve görselleştirmek, bir mesajı iletmek için yapılan iki boyutlu ve ya üç boyutlu çalışmalardır. Yaratıcılığınızı, sanatsal yönünüzü ön plana çıkarmak istiyorsanız bu meslek tam size göre.


Evde Yazılım İşi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte popüler hale gelen yazılım mesleğini yapabilmek için iyi bir matematik, iyi bir İngilizce ve konsantrasyon yeteneği gereklidir. Web, mobil, masaüstü ve sistem programcılığı gibi çeşitli alanlarda freelanceçalışma imkanı sunan bu mesleğin kazancı da oldukça iyidir.

Evde Yazarlık İşi

Bir freelance yazar olarak sizden beklenen büyük yazarlık tecrübeleri değildir. Dilbilgisi kurallarına hakimseniz, kelimelerle aranız iyiyse, araştırmacı ve çok yönlü biriyseniz başarılı olabilirsiniz.

Evde Danışmanlık İşi

İş arayanlarla personel ihtiyacı olan kişi veya kurumları danışmanlık hizmetiyle bir araya getirmek oldukça iyi bir fikir. Evden rahatlıkla yapabileceğiniz bu mesleğe gün geçtikçe ilgi artmaktadır. Siz de vakit kaybetmeden insanların size ulaşabilmesi ve ne tür hizmetler sunduğunuzu anlayabilmeleri için bir web sitesi kurarak işe başlayabilirsiniz.Etiketler:

Yorum Yap